.

.

Батерија за полнење на Morbex, батерија со голем капацитет од 5000mAh 3,7V, батерија на батерии Топ батерии Батерија за фенерче, врата, итн. 2 простории

Батерија за полнење на Morbex, батерија со голем капацитет од 5000mAh 3,7V, батерија на батерии Топ батерии Батерија за фенерче, врата,

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Широка апликација】 : 3,7 V видот на батеријата што може да се надополнува има широка прилагодливост, која може да се користи широко за електронски уреди, како што се LED светилки, светла за итни случаи, преносни уреди, банка за напојување Енергија, светла, играчки, далечински управувачи, итн.? Мала големина и мала тежина, голем капацитет, многу преносен. Може да ви го обезбеди потребниот извор на електрична енергија за полнење или подобро да ви помогне во итни случаи, како што се патување, итна авантура, авантура на отворено. ? 【Повеќекратни заштити】 : Производот обезбедува 6 заштити, како што се заштита на температурата, заштита на краток спој, заштита на преоптоварување и заштита од прекумерна струја за стабилизирање на батеријата. Високи перформанси и висока сигурност, издржлива замена за стариот или оштетениот. ? 【Безбедно и еколошки】 : Безбедно и еколошки, безопасни за животната средина. Антикорозивната обвивка може ефикасно да ја заштити батеријата и да го продолжи својот животен век.

Други карактеристики

Најдобри понуди