.

.

Линеарни Водичи 15мм Линеарна Водич Должина HGR15 200 250 300 350 400 450 500 550 600 700 800мм HGH15CA HGW15CC Линеарен Блок Цпу Делови

Линеарни Водичи 15мм Линеарна Водич Должина HGR15 200 250 300 350 400 450 500 550 600 700 800мм HGH15CA HGW15CC Линеарен Блок Цпу

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија Точка бродови од кина. обично треба повеќе денови. Изберете точна должина на водичи за блок или точна линија.Линеарни Водичи Бургас Серија : 100% НОВИ, Не се користи 1.Постојат неколку видови на бои за бургас или HGW блок, како црна, зелена и црна, црвена и црна. Ако нема барање, ние ќе испратиме по случаен избор. Постојат две предоптоварување : нормално или тешко.Ако нема барање, ние ќе испратиме по случаен избор.

Други карактеристики

Најдобри понуди