.

.

Видра Со Бои На Виножито Држач За Значки ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Со Ѓердан За Јаже Што Може Да Се Повлече Значка За Брава Накит Од Ролна

Видра Со Бои На Виножито Држач За Значки ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА Со Ѓердан За Јаже Што Може Да Се Повлече Значка За Брава Накит Од Ролна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

★ Нерѓосувачки Челик ★ Избрани материјали, издржлив, не е лесен за носење, полираната површина изгледа понапредна,. ★ Редовно бришење на овој метален затворач ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА се препорачува за да изгледа сосема ново. ★ овој држач за значки што може да се повлече е совршен за секојдневна употреба, работа или важни состаноци, не само за обезбедување НА ВАШАТА ЛИЧНА КАРТА, туку и за покажување на вашата личност и вкус. ★ нерѓосувачкиот челик што се користи во овој затворач за ИДЕНТИФИКАЦИЈА е неалергенски, има долг животен век и нема да оцрни или обезбои. Со вградена пролет, челичната жица може слободно да се протега и прилагодува во големина според потребите. Металниот клип на грбот е многу погоден за додавање на облеката, и не е лесно да падне. Стилските и шик дезени исто така можат да го покажат вашиот вкус. Ние ги цениме нашите клиенти и ние сме посветени да ви обезбедиме 100% задоволство.

Други карактеристики

Најдобри понуди