.

.

Дизни Малата Сирена Кутија За Ручек За Девојчиња-Пакет Со Изолирана Торба За Ручек ,ел, Налепници, Повеќе Мала Кутија За Ручек За Сирена

Дизни Малата Сирена Кутија За Ручек За Девојчиња-Пакет Со Изолирана Торба За Ручек ,ел, Налепници, Повеќе Мала Кутија За Ручек За

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Малата Кутија За Ручек За Сирени За Девојчиња-Пакет Со Изолирана Торба За Ручек ,ел, Налепници, Повеќе Кутија За Ручек На Малата Сирена На Дизни Овој комплет за ручек За мала сирена вклучува изолирана кутија за ручек За мала сирена со горната рачка за носење со шарени уметнички дела На Arел и Фландер. Совршен за деца од сите возрасти, овој комплет торби за ручек Arел е одличен за да ја понесете вашата храна со вас на училиште, на пикник или на кое било друго место и ќе ја одржува вашата храна на совршена температура со часови. Сигурно ќе биде хит кај сите мали обожаватели на сирена, овој изолиран комплет за кутии За ручек Arел е исто така одличен за подарок за секој што сака Дизни и сирени. Официјално лиценцирана кутијата За ручек За мали сирени за деца од сите возрасти вклучува и налепници Arел и закачалка за врата на замокот принцеза. Малата Кутија За Ручек За Сирени За Девојчиња-Пакет Со Изолирана Торба За Ручек ,ел, Налепници, Повеќе Кутија За Ручек На Малата Сирена На Дизни. Овој комплет за ручек За мала сирена вклучува изолирана кутија за ручек За мала сирена со горната рачка за носење со шарени уметнички дела На Arел и Фландер.

Други карактеристики

Најдобри понуди