.

.

Нов ЛОН0167 АЦ 400В Избрана Заштита ОД Преоптоварување 3П Сигурна ефикасност Минијатурен Прекинувач 40А

Нов ЛОН0167 АЦ 400В Избрана Заштита ОД Преоптоварување 3П Сигурна ефикасност Минијатурен Прекинувач 40А

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Име на производот (издржлив во употреба) : Прекинувач;Модел Бр : (најнова технологија) DZ47-63 C40;Материјал висок производ : Пластика, Електрични Компоненти. Номинален Напон беспрекорен : AC 400 V;Номинална Струја : неизвонредна 40 A;Капацитет на Кршење : неповторлив 6000 A. Фреквенција : Внимателно избрани 50/60 Hz;Вкупна Големина (Прибл.) : умот-дува 77 x 54 застрашувачки x 65mm/ 3 "x 2.6 " (L*W*H); Број На Столбови : 3. Тип на монтирање совршен : ДИН Железнички;Боја : Како Што е Прикажано суштинската Слика. Тежина : совршен во изработка 277g; Содржина На Пакетот : уреден 1 x Прекинувач. Име на производот (издржлив во употреба) : Прекинувач;Модел Бр. : (најнова технологија) DZ47-63 C40;Материјал висок производ : Пластика, Електрични Компоненти. Номинален Напон беспрекорен : AC 400 V;Номинална Струја : неизвонредна 40 A;Капацитет на Кршење : неповторлив 6000 A. Фреквенција : Внимателно избрани 50/60 Hz;Вкупна Големина (Прибл.) : умот-дува 77 x 54 застрашувачки x 65mm/ 3 "x 2.6 " (L*W*H); Број На Столбови : 3. Тип на монтирање совршен : ДИН Железнички;Боја : Како Што е Прикажано суштинската Слика. Тежина : совршен во изработка 277g; Содржина На Пакетот : уреден 1 x Прекинувач.

Други карактеристики

Најдобри понуди