.

.

Гове со висока фреквенција вентил за спреј

Гове со висока фреквенција вентил за спреј

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот : Вентил за спреј од типот на висока фреквенција; Користејќи извор на гас 4-7kgf / cm; Минимална стапка на празнење 0,01 ml; Оперативна вискозност 1-1000cps; Тело од не'рѓосувачки челик; притисок на хранење.

Други карактеристики

Најдобри понуди