.

.

Вратоврска-Боја Кошули За Жени Краток Ракав Лабава Одговара Квадратни Вратот Летни Дуксери Дише Трендовски Секојдневен Мода

Вратоврска-Боја Кошули За Жени Краток Ракав Лабава Одговара Квадратни Вратот Летни Дуксери Дише Трендовски Секојдневен Мода

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. Материјал за дишење : женски плус големина гроздобер маички врвови е направен со лесен и мек материјал, дише,тече,облечен секојдневен, пријателски за кожата, а не проѕирен. Погоден за сите типови на тело : Прилагодете го целокупниот сооднос на телото. Овој летен секојдневен врв одлично се сокрива вашите ремени за рамо со стомак може да одговараат на вашето тело, врвовите на возбудувањата со еластични ремени во голема мера ви обезбедуваат максимална удобност.Секси v вратот модифицира вашиот вратот линија повеќе домот. 【Ние Нудиме Бесплатна Услуга За Размена.Ако производот е оштетен или големината не е соодветна. можете да го замените бесплатно.- ✤Контактирајте Не : ако имате проблеми со вашата нарачка. ве молиме контактирајте не прво преку е-пошта пред да побарате помош. Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа за ефикасно да го решите за вас. кошули за жени слатки кошули за тинејџерки црн дуксер со качулка руно дуксери за жени женски врвови за вежбање божиќна кошула блузи со долги ракави за жени кардигани за жени плус големина женски фустани за fall преголеми кардигани за жени хавајска кошула облечени блузи за жени дами блузи и блузи црн дуксер женски женски беспрекорен спортски градник тренингот кроп топ fall кардиган розова кардиган ј2к врвен дуксер со скелет надвор од врвовите на рамената блузи за жени мода 2022. блузи маици висок врат резервоари за жени врвови за култури за тинејџерки деловни блузи за жени пуловер дуксер женски вафли плетена туника блуза вратоврска јазол графички маици плус големина блузи за жени мода 2022 кошули за жени паѓаат облека за жени фланелен кошула дуксер од екипажот женски блуза со долги ракави божиќни кошули за жени лесни кардигани за жени паѓаат жени плус големина врвови голф кошули свила блуза жени блузи и блузи маици за жени лабава одговара долго. кошули девојки мантил женски блузи сина блуза женски врвови со кратки ракави паѓаат блузи за жени 2022 зелен кардиган зелен дуксер женски паѓаат облека дуксер слатки блузи за жени гроздобер дуксер црн дуксер женски резервоар топ женски хавајски кошула fall мода за жени 2022 фустан кошули за жени кошула од тиква виолетова култура врв бел кардиган за жени 2 парче тренерка тренингот постави божиќ дуксер биста блузи за жени црна маица кошула жени кошули жени долго. ●Внимание На големината ● Големината е мала, препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни,имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата.

Други карактеристики

Најдобри понуди