.

.

Фрагарн Женски Обичен Моден Долг Ракав Еднобоен Патент Дуксер Врв

Фрагарн Женски Обичен Моден Долг Ракав Еднобоен Патент Дуксер Врв

DEN 148.16

Количина на стоки
Тековен

75% Полиестер, 25% Памук Произведено ВО САД и Увезено. ТАБЕЛАТА СО Големина НА ТАБЕЛАТА Е туре.Големина : Мали/САД 4-6, Средни/сад 8-10, Големи/САД 12-14, Х-Големи/САД 16-18, ХХ-Големи/САД 18-20. Ве молиме погледнете ја "ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ"подолу внимателно пред да ја купите. (Не Големина Шема). НЕГА за ПЕРЕЊЕ-Миење Раце или машинско перење во ладна вода,без изложеност, без белење. РАЗНОВРСНА КОШУЛА ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА-Ако Ја Комбинирате Плетената кошула со Фармерки и Чизми до Глужд, Го Подвлекувате Вашиот Карактер Свесен За Модата. Спарете Се со Хеланки и Патики Имате Трендовска Облека За Домашна Облека со Совршена Гаранција за Носење. Стилизиран Со Ласкав Ѓердан, Едноставен Ранец, Високи Слаби Фармерки и пискаво Затворање На Сандали. ПОВОД ЗА НОСЕЊЕ-секојдневната кошула со долги ракави е погодна за клуб, забава, ноќно излегување, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик ноќен изглед и имаат женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето,aut, зима. Женски Маички Со Маичка Женски Пад Џемпер Четвртина Пуловер Со Патент Жени Грди Божиќни Џемпери Зелен Дуксер Ајде Да Одиме Бренсон Дуксер Жени Дуксер Санта Круз Дуксер Каваи Качулка Бел Дуксер Дуксер Со Ѕвезди Божиќен Џемпер Розов Дуксер Со Северно Лице Дуксер Со Смешковци Џорџија Булдози Дуксер Со Скелет Качулка Симпатична Качулка Божиќ Екипажот Дуксер Жени Камо Худи Крампус Џемпер Колачиња Дуксер. Грд Божиќен Џемпер Челичари Качулка За Жени Ќебе Качулка Жени Грди Џемпер Дуксер Канзас Сити Дуксер Женски Руно Пуловер Кошмар Пред Божиќ Качулка Женски Црн Џемпер Џорџија Булдози Дуксер Кошмар Пред Божиќ ДУКСЕР Y2 K Дуксер Мандалориски Дуксер Долг Џемпер За Жени Ѕвезда Џемпер Анрабес Џемпер Атланта Худи Џемпер елеци изгорени Портокал Џемпер Жени Жени Мајка Дуксер Череп Дуксер Пен Држава Џемпер Јакна За Жени. Пуловер Со Половина Патент Женски Дуксер Од Екипаж Кашмир Џемпер Жени Удобно Ќебе За Дуксер Охајо Државен Дуксер Какаши Дуксер Качулка Качулка Роза Аптекарска Дуксерка Мачка Божиќен Џемпер Божиќен Дуксер Женски Тренерки Комплет Качулка Портокалова Тренерка Џемпер Од Кашмир Женски Мајлс Моралес Дуксер Канцеларијата Божиќен Џемпер Дуксер Камо Дуксер За Жени Божиќен Дуксер За Жени Забелешка На Смртта Дуксер Хентаи Дуксер Аниме Дуксер За Жени. Туника Џемпер За Жени Грди Божиќни Џемпери Ќебе Качулка Жени Женски Маици Со Маица Канцелариски Божиќен Џемпер Мама Дуксер Зелена Тренерка Розова Качулка Божиќен Џемпер За Одмор Напад На Титан Худи Камо Качулка Исечен Дуксер Со Патент Дуксер Змеј Дуксер Анрабес Џемпер Охајо Државен Џемпер Со Качулка Крем Џемпер Женски Аниме Дуксер Греј Џемпер Жени Загреан Дуксер Женски Џемпер Елеци Ѕвезда Џемпер Жени Качулка Плус Големина Грд Божиќ. Гроздобер Дуксер Грд Божиќен Џемпер За Жени Женски Пуловер Четвртина Поштенски Туника Џемпер За Жени Пуловер Качулка Женски Токио Дух Дуксер Кафеав Патент Дедо Џемпер Итачи Дуксер Едноделен Качулка Срцев Џемпер За Жени Женски Црвен Џемпер Женски Дуксер Грд Божиќен Џемпер За Жени Смешен Дуксер Кафеав Дуксер Какаши Дуксер Црн Дуксер Розова Качулка Жени Смешни Грди Божиќ Џемпер За Жени Светци Дуксер Жени Јоџос Бизарни Авантура Дуксер Грди Џемпер.

Други карактеристики

Најдобри понуди