.

.

Сирена Риба Скали Машка Хавајска Кошула Џеб Со Кратки Ракави Тенок Фит Копче Надолу Смешно

Сирена Риба Скали Машка Хавајска Кошула Џеб Со Кратки Ракави Тенок Фит Копче Надолу Смешно

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Ткаенина : печатената машка кошула со копче надолу со кратки ракави е изработена од полиестерска ткаенина.Ткаенината е мека, дише, што е удобно за долго носење и како одлично чувство на допир. Дизајн : машката тенка фит кошула со дизајн е во краток ракав,копче надолу,јака, моден дизајн со шема испечатена на кошулата. Повод : печатената кошула за мажи е погодна за канцеларија,бизнис,состанок,ноќно излегување,клуб,патување, плажа и секојдневно секојдневно носење. Подарок : прилагодената кошула за мажи е еден одличен подарок,може да се даде како подарок на вашиот сопруг, татко, син, момче или некој што го сакате. Совети за големина : ве Молиме изберете 1-2 големини нагоре бидејќи оваа големина на кошули е мала.Големината ви нуди ОД 2 XS ДО 5 XL. Машка Тенок-Фит Краток Ракав Кошула со џеб и целиот дизајн шема печатени е мека,повик,мода, удобно и изгледа стил.

Други карактеристики

Најдобри понуди