.

.

Јубнлви Денот На Свети Патрик Кошули Женски Графички Секојдневен О Вратот Плус Големина Партија Среќа Блуза

Јубнлви Денот На Свети Патрик Кошули Женски Графички Секојдневен О Вратот Плус Големина Партија Среќа Блуза

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машина и рачно перење. ✈ ✈+За Превозот На Yubnlvae Quited : Испорачан во Рок од 48 часа по нарачките,стандардна Испорака : 7-15 дена, Забрзана Испорака : 3-5 дена. ●Внимание На големината ● Препорачајте нарачка 1-2 големина нагоре, ве молиме бидете сигурни, имаме совршени услуги по продажбата што ќе ви помогнат да ги избегнете загубите на проблемот со големината. Ирска Кошула-Не Можете Да Погрешите Со Комбинацијата На Класичен Елече За Печатење На Денот На Свети Патрик Во Комбинација со Детелина И Шамрок - Тоа е Толку Безвременски Избор за Ирски Забавен и Празничен Изглед! Не Правете Грешка, Ако Сакате да Бидете Во Центарот на Вниманието На Овој Ден На Свети Патрик, Можеме Да Се Увериме дека ќе Бидете. Облека За Денот на свети Патрик-Лесно Можете Да Го Обложите Овој Изглед Со Пријатен Кардиган Во Пролет, или Да Го Носите Со Каприс и Сандали Во Текот на Летото. Поглед На Денот на свети Патрик-Оваа Кошула Со Долги Ракави Во Стилот На Свети Пети Е Доволно Масна за Носење преку Целата година. Гаранција-Ние Сме Посветени Да Ви обезбедиме Искрена Услуга за Клиентите. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не. ●Инструкции за нега●рачно перење и перење во машина, без пеглање и природно сушење на воздух. При перење, се препорачува да се оддели темната облека од лесната облека за да се избегне обезбојување и боење. Гаранција-Ние Сме Посветени Да Ви обезбедиме Искрена Услуга за Клиентите. Доколку Имате Дополнителни Прашања или Проблеми, Слободно Контактирајте не. бел дуксер на екипажот женски зимски палта долги дуксери за жени високи врвови на резервоарот за жени блузи за резервоари плус големина зимски палта за жени оригинален дуксер за ќебе нуркање половина патент женски загреани јакни за жени девојки дуксери големина 10-155 златна јакна женски блузи и блузи обичај дуксер женски врвови загреан капут за жени излегување блузи за жени жолт џемпер црн корсет блузи за жени. лажни врвови на вратот за жени ацтечка јакна женски дуксери женски костуми за тело блузи обични дуксери за жени розова јакна за жени женски шахти за жени врвови од корсет за женски момчиња, маици и кошули теди капут за жени врвни дуксери за жени атлетска јакна женски бели врвови од корсет за жени машки дуксери кафеав елек женски машки дуксери паѓаат врвови. ①Ткаенина】 Изработени од супер мека ткаенина, овие пријатни кошули лесно преминуваат од крцкавоста на пролетта/есента до свежината на зимата. 【Овој обичен врв е совршен за слоевитост или самостојно. Тоа е стилско парче изјава кога е поврзано со фармерки, хеланки, здолниште со молив или панталони за облечен/облечен изглед.

Други карактеристики

Најдобри понуди