.

.

Женско Масло Сликарство Копчето Надолу Кошула, 3/4 Ракав Ревер V Вратот Висока Ниска Полите Страна Пресече Хавајски Блузи Маица Облечени Повик

Женско Масло Сликарство Копчето Надолу Кошула, 3/4 Ракав Ревер V Вратот Висока Ниска Полите Страна Пресече Хавајски Блузи Маица Облечени

DEN 79.04

Количина на стоки
Тековен

Парите ќе бидат донирани за да им помогнат на кучињата скитници Да Купат 2 заштедете дополнителни 15%, Нарачките додаваат до 30 долари заштедете дополнителни 10% 2022 долари Нови Изданија❦ ❦ ️ € ®ГАРАНЦИЈА за замена/ВРАЌАЊЕ НА СРЕДСТВАТА во РОК од 30 дена. Големината на ушите Е Мала. Ве молиме Нарачајте 1-2 големина поголема. 【●Направено во Сад и 7-12 дена Испорака ● затворање. И Двете Машини / Рачно Перење Во Ладна Вода. ☘ ☘Карактеристики : врвови за вратот за жени, обични Маици за жени, туника со ракави со капење, кошула со Ролни ракави, кошула Со Еднобојна боја, блузи со Широки Ракави, Женски Блузи, маичка со кратки долмански ракави, блуза Со Лабаво Вклопување, Летен Врв, маичка Со Кратки Ракави, ткаенина Што Дише и растеглива, Со висок Квалитет. ☘ ☘Дизајн : секси длабоки Врвови На Вратот V прават симпатичен изглед, ја покажува вашата крива на шарм, лесната ткаенина со Добар квалитет е мека и се протега, дише и удобна за носење, исто така можете понекогаш да ја носите како од Врвовите на Рамената. ☘ ☘Топол Совет : Машина За Перење Со Торба За Перење, Миење Раце Ладно, Сушење На Линија, Не Избелувајте.Ве молиме погледнете го мерењето на големината според сликите пред да нарачате. ☘ ☘Карактеристики : краток Ракав,Тркалезен врат на вратот, висок Низок раб,цврст,Обичен,Страничен Сплит,Лабав,Лесен. ☘ ☘Повод : длабоки основни маички Со Врат, костум за секојдневниот живот, канцеларија, забава, клуб, одмор, дом, спорт, одмор, плажа, шопинг, тарнивалинг, работа, излегување, одлично за лето и пролет, со јакна во зима. ❀❀❀❀❀❀❀❀❀【Добредојдовте ВО ПИМОКСВ】❀❀❀❀❀❀❀❀❀ ПИМОКСВ е основана во 2015 година и е компанија специјализирана за дизајн и производство на женска мода ширум светот. Нашата линија на женска облека вклучува маичка, резервоари, фустани и многу повеќе, вклучувајќи опции за плус големина. Нашата конзистентна големина ги зема претпоставките од шопинг, и секое парче е ставено на тест за одржување на највисоките стандарди за квалитет и удобност. Женските врвови за маици-гардероба што мора да ја имате, оваа основна секојдневна маичка има удобен дизајн за лесна, Секојдневна пригода За носење : сите сезони, состаноци, тематска забава, меморијален ден, денот на благодарноста, ноќта на вештерките, Божиќ, бизнис, канцеларија, коктел, денот на свети патрик, карневал, секојдневно носење.

Други карактеристики

Најдобри понуди