.

.

Три Шеесет И Шест Жени Брзи Суви Кошаркарски Шорцеви, Еластична Половина со Врвка за Влечење, 6,5 Инчи

Три Шеесет И Шест Жени Брзи Суви Кошаркарски Шорцеви, Еластична Половина со Врвка за Влечење, 6,5 Инчи

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Затворање на врвка. БРЗОТО СУШЕЊЕ ВЕ ОДРЖУВА ЛАДНИ-Направено од 100% полиестер, оваа лесна ткаенина што дише, ја отстранува влагата помага да бидете суви и ладни за време на интензивни игри. ДИЗАЈН ФОКУСИРАН НА ПЕРФОРМАНСИТЕ-Надвор од стилскиот мермерен принт се функционални надворешни странични процепи за подобра подвижност.  Совршениот инсем од 6,9 инчи обезбедува поширок опсег на движења за време на вашите активности. Практични двојни странични џебови за да ги чувате вашите скапоцености безбедни и безбедни за време на вашите интензивни тренинзи. УДОБЕН ШИРОК ЕЛАСТИЧЕН ПОЈАС - овие женски кошаркарски шорцеви имаат широк еластичен појас, заедно со прилагодлива врвка за влечење за да се обезбеди овие шорцеви да останат на место. Без разлика дали трчате или скокате, нашите кошаркарски шорцеви нудат вистинска количина на поддршка за да можете да се фокусирате на целата игра. 4 - НАСОЧНА ИЗРАБОТКА на ИСТЕГНУВАЊЕ-нерестриктивната 4-насочна ткаенина за истегнување обезбедува сигурно, но удобно вклопување со совршена количина на истегнување за крајна удобност, движење и вентилација.

Други карактеристики

Најдобри понуди