.

.

Винкрафт Нцаа Војвода Сини Ѓаволи Држач За Премиум Значка Што Може Да Се Повлече, Боја На Тимот, Една Големина

Винкрафт Нцаа Војвода Сини Ѓаволи Држач За Премиум Значка Што Може Да Се Повлече, Боја На Тимот, Една Големина

DEN 512.00

Количина на стоки
Тековен

Приврзоци за клучеви и Врвки Официјално лиценцирани носители на премиум значки. Направено Од Винкрафт. Официјално лиценцираните носители на премиум значки се одличен предмет за оние од кои се бара да носат значки за ЛИЧНА КАРТА. Металниот клип во стилот на карабинер овозможува лесно прицврстување. Овие 2 1/2 "премиум држачи за значки имаат анти-ротационен кабел со димензии 34" и имаат куполна декорација од двете страни. Направено Од Винкрафт, Ад.

Други карактеристики

Најдобри понуди