.

.

Официјално Лиценциран Нба Оклахома Сити Гром Редукс Микро Рашел Фрли Ќебе, 46 х 60, Мулти Боја

Официјално Лиценциран Нба Оклахома Сити Гром Редукс Микро Рашел Фрли Ќебе, 46 х 60, Мулти Боја

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Машинско перење ладно пред употреба со слични бои. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Отстранете веднаш. Карактеристики центар нба тим логото со повторување на имињата на тимовите во потресени-погледнете како позадина. Мека и топла микро рашел ткаенина; декоративно врзување околу сите рабови. Мерки 46 "В х 60" Л. машинско перење ладно одделно користејќи нежен циклус и благ детергент. Машина сува одделно на нежен циклус. Отстранете веднаш. Изработени од 100% Полиестер.

Други карактеристики

Најдобри понуди