.

.

Официјален Претставник НА Нба Мажи 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа

Официјален Претставник НА Нба Мажи 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа

DEN 460.00

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Опремено затворање. Миење Раце Само. Нова 5 НБА 59 ПЕДЕСЕТ Опремени Капа. Официјално Лиценциран. Подигнат Вез на Полиестерска Ткаенина. Логото на тимот Напред. Нба Логото На Опремени Назад. Официјалната Боја НА Нба Тимот НА новата 5 59 FIFTY е капа со остар изглед што ја содржи примарната боја на вашиот омилен тим на иконската новаitted опремена капа. Логото на тимот е на предната страна на шапката и нба логото на задната страна, и подигнати везови. Официјалниот Тим На Нба Бојата 59 ПЕДЕСЕТ е изработена од полиестер и доаѓа во опремени големини кои се движат од 6 7/8 до 8 што им овозможува на сите навивачи да го поддржат својот омилен тим!.

Други карактеристики

Најдобри понуди