.

.

Бокеипаи Женска Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Обични Панталони За Нозе

Бокеипаи Женска Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Обични Панталони За Нозе

DEN 1678.40

Количина на стоки
Тековен

●Премиум Ткаенина●100% полиестер, овие материјали се густи и удобни,ве загреваат во fall и зимаЖенски Модни Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Нога Обични Панталони. €Моден Дизајн Zipper up женски капут, преголем дуксер, дуксери со четвртина патент,јака за рамо,џемпер со долги ракави,есенски тимови за жени,зимска модна облека ,esетска облека,секојдневен стил на руно y2k.Женски Модни Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Нога Обични Панталони. ●Заеднички Натпревар●Овој Есенски/Зимски Дуксер За Жени Обичен Цврст Врв За Печатење На Ревер Со Блуза Со Долги Ракави Е еден од најдобрите идеални избори за есенски и зимски тимови.Лесно се совпаѓа со панталони,фармерки;и можете да одговарате на се што ви се допаѓа внатре.Женски Модни Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Нога Обични Панталони. ●Прилика} овој Дуксер Со Пуловер Е Погоден за Секојдневен,канцелариски,училишен,трчање,спорт,теретана,лизгање,пешачење,велосипедизам,fall и Зима итн.Женски Модни Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Нога Обични Панталони. Ве молиме Погледнете Ја Големината. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не слободно!Женски Модни Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Нога Обични Панталони. Женска Мода Обични Еднобојни Товарни Панталони Со Висок Струк А-Линија Лабави Широки Ногавични Секојдневни Панталоникарактеристики : 1.Карактеристики : Стилски и моден дизајн, можете да носите во текот на целото лето.Материјал : Полиестер. Полиестерски вештачки тексас, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.

Други карактеристики

Најдобри понуди