.

.

Охајо Држава Бакиес Маскота Брутус Метал Божиќ Украс

Охајо Држава Бакиес Маскота Брутус Метал Божиќ Украс

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

Цврст Украс Од Легура На Цинк Брутус Маскота (Тежи прибл Убаво врежано/гравирано лого на училиштето. Живописни Училишни Бои. Мери Приближно 6,5" х 0,2 "х 2,0" со јамка за закачување. Официјално Лиценциран Колегиум Производ. Прославете го вашиот училишен дух оваа празнична сезона со овој официјално лиценциран Охајо Државен Баки Маскота Брутус Метал Божиќ Украс! Изработен е од метал со автентична тимска графика врежана/врежана на украсот. Ова е прекрасен додаток во вашиот дом или канцеларија што ќе им даде до знаење на вашите посетители дека сте вистински обожавател!.

Други карактеристики

Најдобри понуди