.

.

Сандерленд Менс СУНМЦ83 Поштенски Преден Панел За Истегнување И Ракави Перформанси Голф Јакна

Сандерленд Менс СУНМЦ83 Поштенски Преден Панел За Истегнување И Ракави Перформанси Голф Јакна

DEN 1446.40

Количина на стоки
Тековен

Најлон Затворање на патент. Миење Раце Само. Перформанси рашири руно поддржани странични панели; и раглан ракави за слобода на движење. Ултра лесен, туш и ветроупорен. Рипстоп ткаенина обложена ватиран преден, заден и јака за топлинска изолација и отпорност на ветер. Низок профил ykk zip со сандерленд брендирани гумени бура заклучување извлекувач со брадата штитник; патент градите и страничните џебови. Обликувани панели за рамо; се протега врзување околу полите и манжетните. 100% Најлон обложен јорган, 82% Полиестер, 18% еластански странични панели. Менс Сандерленд Зермат Наполни Целосна Патент Јакна. Техничка, обложена, облека за надворешна облека која е и отпорна на ветер и туш. Најлонската подлога обезбедува дополнителна топлина додека е поддржана од руно, страничните панели што се протегаат овозможуваат максимален опсег на движење. Се одликува Со тефлонски слој, за одбивање на вода и нечистотија, е лесен и тивок, два предни џебови со патент, џеб од градите со патент и еластични манжетни и полите.

Други карактеристики

Најдобри понуди