.

.

Џола Машки Бен Џонс Тригон Кисела Кошула

Џола Машки Бен Џонс Тригон Кисела Кошула

DEN 559.20

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер ОФИЦИЈАЛЕН СПОНЗОР НА ЛОПАТКА НА СВЕТСКИОТ # 1 ПИКЛБОЛ ИГРАЧ БЕН ЏОНС И ППА ТУРНЕЈАТА : иноватор и глобален лидер во пинг-понг веќе 70 + години, ЈООЛА се здружува со Бен Џонс за да создаде нова линија на опрема за кисела топка која засекогаш ќе ја промени играта. ТКАЕНИНА ШТО ЈА ОТСТРАНУВА ВЛАГАТА : Наменета За оние кои копнеат за активност, одлична за голф, пинг-понг, кисела топка, бадминтон, пинг-понг, тенис и многу повеќе. Помага да ја отстрани влагата и се суши неверојатно брзо, додека ја одржува целодневната удобност. НАПРАВЕНА ЗА ДВИЖЕЊЕ : оваа кошула за вратот на екипажот е изработена со 100% врвен полиестер за долготрајна удобност. Конструкцијата што ја отстранува влагата нуди оптимална дишење и помага да бидете ладни за време на тие интензивни тренинзи. СТИЛСКИ И ПЕРФОРМАНСИ ПОДГОТВЕНИ : Без разлика дали одите на вежби или играте на турнир, ЈООЛА ја дизајнираше најудобната, лабава и стилска кошула за мариноване и тенис, обезбедувајќи да изгледате најдобро, без разлика како всушност играте.

Други карактеристики

Најдобри понуди