.

.

Халкталкспорт Борење Спорт Пакет Цинч Вреќа | Само Бори Се

Халкталкспорт Борење Спорт Пакет Цинч Вреќа | Само Бори Се

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

210-Негира Најлон Најлон поставата. Затворање на врвка. Машинско Перење. ПЕЧАТЕНИ ВО САД. Ова само борење борење цинч вреќа е јасен победник во одделот за стил! Оваа торба за борење беше отпечатена токму овде во САД и е омилена меѓу борачите насекаде благодарение на издржливата ткаенина, елегантниот дизајн и бојата што одговараа на затворањето на врвките за влечење. Поседувајте ја подлогата и споделете ја вашата страст за борење со оваа прекрасна торба која кажува се!. ПОПУЛАРЕН ДИЗАЈН! Оваа само вреќа за борење се одликува со еден од нашите најпопуларни дизајни за борење за да можете гордо да ја прикажете вашата љубов кон спортот, без разлика каде одите! Оваа разноврсна вреќа може да се носи како атлетска торба, да се носи преку рамото или да ја држат цврстите и цврсти врвки за влечење, давајќи ви бескрајни опции за носење на вашата одлична нова торба за борење!. ЗЕМЕТЕ ГО НАСЕКАДЕ! Од теретана до куќа на пријател и секаде помеѓу, земете ја оваа популарна вреќа за борење насекаде со вас и известете му на светот дека живеете и дишете го животниот стил на борење! Оваа торба Од 14" W x 18 " H е совршена за патување и носење облека и опрема до и од пракса, оваа вреќа за борење ќе ви биде нов најдобар пријател!. КРАЈНИОТ ПОДАРОК за борачот, навивачот или тренерот во вашиот живот! Знаеме дека ќе им се допадне оваа популарна вреќа за борење толку многу што ќе сакаат да ја донесат насекаде со себе. Достапно во широк спектар на бои, пронајдете ја совршената торба за борење за да одговара на боите на нивниот тим или синглот за борење!.

Други карактеристики

Најдобри понуди