.

.

Фабрик Иновации NCAA Надувување Тревник Шлем, Тексас а&засилувач; M Aggies

Фабрик Иновации NCAA Надувување Тревник Шлем, Тексас а&засилувач; M Aggies

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

4 стапки висок Внатрешни LED светла. Отпорен на временски услови. Тревник влоговите. Внатрешните LED светла ја осветлуваат кацигата ноќе. Лесно се издува. Официјално лиценциран. Доаѓа со влоговите на тревникот. Покажете му на целото соседство за кого навивате со самонадуваниот дизајниран шлем за тревник на надувување. Само приклучете се и за неколку минути имате совршена Декорација без проблеми за секој двор.

Други карактеристики

Најдобри понуди