.

.

Рико Индустрии Нфл Фудбал 24оз Акрилна Гимнастика Со Капак Со Шарки, Официјално Лиценцирана Двојна Ѕидна Гимнастичарка За Навивачите НА НФЛ

Рико Индустрии Нфл Фудбал 24оз Акрилна Гимнастика Со Капак Со Шарки, Официјално Лиценцирана Двојна Ѕидна Гимнастичарка За Навивачите НА НФЛ

DEN 287.84

Количина на стоки
Тековен

100% Пластика Произведено во САД и Увезено. Навивајте Го Вашиот Тим Со Стил : Покажете ги боите со гордост; Оваа гимнастика има голем капацитет( 24 мл), што дефинитивно ќе ги задоволи вашите потреби за канцеларија или дом; одличен подарок што го прави совршен подарок за тој посебен некој за кој можеби е тешко да се купат подароци, било да се тоа колега, пријател или сакана личност. Цврста оваа акрилна чаша е совршена за одржување на вашиот пијалок топол или ладен подолго време; Се Одликува со капак и слама, одлично за вистински фанатици насекаде; Робустен и издржлив, обезбедувајќи тежок, долготраен, висококвалитетен производ што ќе ја наведе вашата страст за вашиот тим со текот на годините. Омилен обожавател : нашиот омилен гимнастичар за навивачи е совршен За секојдневниот и секојдневниот навивач; Без разлика дали е ден на игра на стадионот или домашна игра со пријателите, ова кузи ќе ни се најде; Може да се Пофали со привлечна графика и е испишано со името и боите на вашиот омилен состав; Гордо прикажете го името и бојата на вашиот омилен тим. Колекционерско Ограничено Издание : Одобрено од вашиот омилен тим, со едноставен, но класичен дизајн; Секој гимнастичар има посебен проѕирен дизајн; овој задоволувач на толпата е совршен имајте низ куќата, во вашата канцеларија или надвор за забави и собири можете да бидете сигурни дека ќе се зборува за толпата без разлика дали сте обичен, социјален или супер фанатик обожавател.

Други карактеристики

Најдобри понуди