.

.

SayitBands Пријател Тенка Сина Линија Силиконски Нараквици Нараквици Полициските Службеници Патролираат За Поддршка На Свеста

SayitBands Пријател Тенка Сина Линија Силиконски Нараквици Нараквици Полициските Службеници Патролираат За Поддршка На Свеста

DEN 1443.20

Количина на стоки
Тековен

1 висококвалитетен пријател нараквица Одликувајќи се со дизајнот на тенка сина линија. Дебосиран и исполнет со боја што значи дека дизајнот нема да се истроши. Долготраен по дизајн. Направено со прецизност од уникатна мувла за нараквица. ПРИЈАТЕЛ Тенка Сина Линија Силиконски Нараквици Нараквици Полициските Службеници Патролираат За Поддршка на Свеста.

Други карактеристики

Најдобри понуди