.

.

Нова 5 MLB 59FIFTY Зелена Опремени На Теренот Игра Капа Шапка

Нова 5 MLB 59FIFTY Зелена Опремени На Теренот Игра Капа Шапка

DEN 719.84

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Опремено затворање. Само Суво Чисто. Официјално лиценциран од МЛБ. Дизајниран и произведен Од Новата Er. Везена графика со подигнати детали. Опремено Затворање. Оваа капа има лента за потење што ја отстранува влагата за да ве одржува удобно во секое време. Mlb 59 FIFTY Опремена Капа има целосно зелена боја изработка со везено лого на тимот на предните панели.

Други карактеристики

Најдобри понуди