.

.

Лгбт Геј Гордост Пвц Домашни Влечки Нелизгачки Внатрешни Чевли За Плажа На Отворено За Мажи И Жени

Лгбт Геј Гордост Пвц Домашни Влечки Нелизгачки Внатрешни Чевли За Плажа На Отворено За Мажи И Жени

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Пвц Произведено во САД Или Увезено. Поливинил хлорид единствен. Материјал : печатените пвц домашни влечки се изработени од висококвалитетен пвц материјал,кој е удобен на стапалата,не се лизга и отпорен на абење и издржлив. Големина : унисекс чевлите што не се лизгаат се единаесет големини за избор : 36(230мм), 37(235мм), 38(240мм), 39(245мм), 40(250мм), 41(255мм), 42(260мм), 43 (265мм), 44 (270мм), 45 (275мм), 46 (387мм),внимателно проверете ја листата со големини пред да нарачате. Најдобар Подарок : меките домашни влечки се идеални за секојдневно носење или како подарок за семејството и пријателите. Прилики : обичните пвц домашни влечки се стилски и разноврсни,со удобни дебели стапала и меки стапала за удобност и може да се носат со бикини,шорцеви на плажа,костум за плажа или дома. Совети за чистење : домашните влечки што дишат пвц се лесни за нега,се мијат во вода и се сушат на воздух.

Други карактеристики

Најдобри понуди