.

.

Лцепси Машки Спортски Панталони, Спортски Панталони За Мажи, Товарни Панталони За Мажи, Машки Панталони, Машки Панталони За Пижами, Машки Панталони, Панталони За Ма

Лцепси Машки Спортски Панталони, Спортски Панталони За Мажи, Товарни Панталони За Мажи, Машки Панталони, Машки Панталони За Пижами, Машки Панталони,

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

моите нарачки се поставени Повлечете го затворањето. Машинско Перење. моите нарачки се поставени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Добредојдовте Во Продавницата лцепси (◕ ᴗ◕✿) Ви Посакувам пријатно шопинг искуство во lcepcy lcepcy е посветена на обезбедување на висококвалитетна облека и додатоци. Без разлика дали е пред или по купувањето, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте го тимот на услугата лцепси, ние ќе ви го решиме. Табела со големини (1 инч=2,54 см) : Ве Молиме Дозволете 0,5-2инч Се Разликува поради Рачно Мерење, Благодарам! Прашање за големина : П : јас обично носам средна големина и малку се грижам за sie, која големина треба да ја нарачам? А : Ние Сме Азиски Големина, работи помал од нас големина, па јас ќе ви предложи да изберете една големина или две големина поголема од вообичаената големина, тоа ќе биде повеќе се релаксираат и удобно. Големина : S Хип : 100cm/39.37" Половината : 84cm/33.

Други карактеристики

Најдобри понуди