.

.

Хокеј Шема Шема Печатени Миленичиња Бандани Прекрасен Триаголник Миленичиња Шамија Удобно Куче Лигавчиња Марамче

Хокеј Шема Шема Печатени Миленичиња Бандани Прекрасен Триаголник Миленичиња Шамија Удобно Куче Лигавчиња Марамче

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Произведено во САД Или Увезено. Материјалот е мек и лесен, што е супер удобно за носење миленичиња. Лесен за чистење и не е лесен за бледнеење, триаголната лигавче за миленичиња е класична и стилска, што го прави вашето домашно милениче пошармантно. Симпатична лигавче поврзана со вашето слатко милениче не само што ќе го направи вашето домашно милениче уникатно, туку и ќе ве направи да се истакнете, и тоа е неопходен моден предмет. Сликите што ги дадовме се многу блиску до вистинскиот производ. Боите на вистинскиот производ може да варираат кога гледате од различни уреди, како што се компјутерски екрани (проблеми со резолуцијата), мобилни телефони, таблети или многу други. Вашето искуство на клиентите и задоволството од нашите производи се многу важни за нас. Ние го обезбедуваме квалитетот на нашите производи. Доколку имате некакви проблеми, ве молиме контактирајте не за да можеме веднаш да ги решиме.

Други карактеристики

Најдобри понуди