.

.

Аргентина Фудбал Машки Пуловер Качулка Дуксер Обични Врвови Со Долги Ракави Со Џеб

Аргентина Фудбал Машки Пуловер Качулка Дуксер Обични Врвови Со Долги Ракави Со Џеб

DEN 531.04

Количина на стоки
Тековен

95% Памук, 5% Спандекс Произведено во САД Или Увезено. Материјал : овој смешен дуксер со качулка е изработен од 95% памук+5% спандекс,мек,лесен,истегнувачки и дише за носење, ве одржува удобно. Дизајн : овие дуксери имаат удобен џеб во стилот на предниот кенгур,удобниот преден џеб е доволно голем и простран за да одговара на двете раце,предниот џеб од кенгур го олеснува и удобно носењето на вашите ситници. Лесно Се Совпаѓа : овој пуловер дуксер долг ракав може да се носи со стил и лесно може да се спои со вашата колекција со спарување на овие дуксери со чизми,фармерки или панталони за суи и патики. Повод : овој секојдневен дуксер со качулка е совршен за секојдневно, секојдневно носење,работа,одмор,патување,исто така кул за трчање,качување, пешачење и други спортски активности на отворено. Одличен Подарок : овој дуксер е со јака со завршница со жица,тој е идеален избор за спорт и одмор,ќе ве придружува секој ден, совршен подарок за вашето момче,син,сопруг и себе си.

Други карактеристики

Најдобри понуди