.

.

1-3980 ДЕЛИМАСТЕР замена на елементот на филтерот-пакет од 4

1-3980 ДЕЛИМАСТЕР замена на елементот на филтерот-пакет од 4

DEN 121.92

Количина на стоки
Тековен

Заменува p/n 759706 Гордо Направени во САД. Произведени со најквалитетни материјали достапни на пазарот, загарантирани!. Строга Контрола на Квалитетот за супериорен производ. производот може да варира од сликата. 1-3980 ДЕЛИМАСТЕР филтер елемент замена-пакет од 4 ние гарантираме производи со највисок квалитет на располагање. Нашите филтри за замена гарантирано ќе ги исполнат или надминат сите спецификации НА ОЕМ. Сите предмети означени Како Замена или Еквивалент не се поврзани со оригиналното производство на опрема, броевите на деловите треба да се вкрстат само.

Други карактеристики

Најдобри понуди