.

.

Убиец Филтер Замена ЗА ПРЕДВОДНИК C4670

Убиец Филтер Замена ЗА ПРЕДВОДНИК C4670

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Гордо Произведени во САД Заменува p/n C4670. Достапни Се Најквалитетни Материјали и Медиуми. Загарантирана Ефикасност. Производот може да варира од сликата. C4670 ПРЕДВОДНИК филтер елемент замена-пакет од 4 убиец филтер производи ставете го квалитетот над останатите. Нашите филтри и делови направени од САД користат само најквалитетен материјал достапен на пазарот и се произведени според највисоките стандарди. Секој Филтер гарантирано ќе ги исполни или надмине оригиналните спецификации за производство на опрема. Сите ставки означени како" Замена "или" Еквивалент " не се поврзани со оригиналното производство каде што имињата и броевите на деловите се само за вкрстена референца.

Други карактеристики

Најдобри понуди