.

.

Лабфил Стерилен Шприц Филтер Пвдф Хидрофилна Филтрација 0.22 um Големина на Пора, 25мм Мембрански Дијаметар, 5мл Пластичен Шприц, шприц за лизгање луер

Лабфил Стерилен Шприц Филтер Пвдф Хидрофилна Филтрација 0.22 um Големина на Пора, 25мм Мембрански Дијаметар, 5мл Пластичен Шприц, шприц

DEN 462.40

Количина на стоки
Тековен

100% тестиран интегритет, индивидуално спакуван, гама зрачење Сертифициран не-пироген и биолошки безбеден. 5мл шприц квалитетен материјал : изработен од хемиски отпорна премиум полипропиленска пластика, издржлив, водоотпорен и За Еднократна употреба. Лесно за набудување : соодветната калибрација е врежана на цевката за шприц за да им се олесни на корисниците да ја видат или измерат преостанатата количина на растворот. Повеќекратна Употреба : Овие шприцеви се погодни за лабораториски експерименти, мерење течности и издавање течности, наводнување во градината, есенцијално масло, сепаратор за парфеми, лубриканти, заптивки, занаети, лепила за лепило, лабораториски експерименти итн.

Други карактеристики

Најдобри понуди