.

.

Procuru 1/2 OD X 60 Комплет за конектор за гас со аголен вентил, водоотпорна флексибилна цевка од не'рѓосувачки челик со заштитна обвивка за фен, грејач на вода

Procuru 1/2 OD X 60 Комплет за конектор за гас со аголен вентил, водоотпорна флексибилна цевка од не'рѓосувачки челик со заштитна обвивка

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

1/2 "Надворешен дијаметар x 60" должина (5 стапки) конектор за гас од не'рѓосувачки челик со заштитна обвивка за антикорозија и заштита на затегнување на воздухот (3) Вклучени месинг адаптери : 1/2 "MIP (прислушувано 3/8" FIP) (2 компјутери) и 3/4 "MIP (Trapped 1/2" FIP) (1 компјутер). 1/2 "Вентил за гас на гас со агол на FIP, 4-милиметарска лента за заптивната смеса со висока густина 1/2" x 520 ", детектор за истекување на гас, инструкции за инсталација. Наменети за фен за гас, грејач на вода, скара за скара и друг природен и пропан гас Апарати. Гас што се користи во вообичаени уреди. 100% тестирано протекување за безбедни и сигурни перформанси. Заштитата на обвивката додава патентиран слој на заштита на брановидни цевки од не'рѓосувачки челик против корозија и вообичаени средства за чистење на домаќинствата.

Други карактеристики

Најдобри понуди