.

.

1 сет од ореви од 4 п.п.

1 сет од ореви од 4 п.п.

DEN 207.84

Количина на стоки
Тековен

Вкупна должина : Големина на низата : m12 x 1. Тип на седиште : маг седиште. Големина на главата : 3/4" & 13/16 ". Вкупна должина : . Големина на низата : M12 x 1,5. Тип на седиште : Маг седиште. Големина на главата : 3/4 "& 13/16". Вкупна должина : .87 "Големина на низата : M12 x 1,5 Тип на седиште : Маг Седиште Големина на главата : 3/4" & 13/16 "Заврши : Chrome.

Други карактеристики

Најдобри понуди