.

.

2023 година, анти -снежни ланци што можат да се користат - 【Нова верзија】 10 компјутери Преносен синџир на снежни гуми за пикап и SUV - итна пластика за снег пластика што

2023 година, анти -снежни ланци што можат да се користат - 【Нова верзија】 10 компјутери Преносен синџир на снежни гуми за пикап и SUV -

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

? Повеќенаменски снежни ланци за камиони, SUV, мали комбиња, патнички автомобили и други универзални возила ? Ноктите што се наоѓаат за врвна влечење, се вклопуваат безбедно над вашата гума и обезбедува совршена количина на влечење и зафат на лизгавите површини. ? Топло потсетник】 - Кога возите на снег, контролирајте ја брзината под 30 км/ч кога го користите овој производ. ? 【Комбинација на пакети】-10 парчиња портокалова валана појас и пар нараквици, погодни за 2 тркала, 20 парчиња портокалова преносна итна кабелска вратоврска, погодна за 4 тркала. ? Повеќенаменски снежни ланци за камиони, SUV, мали комбиња, патнички автомобили и други универзални возила. ? Ноктите што се наоѓаат за врвна влечење, се вклопуваат безбедно над вашата гума и обезбедува совршена количина на влечење и зафат на лизгавите површини. ? Топло потсетник】 - Кога возите на снег, контролирајте ја брзината под 30 км/ч кога го користите овој производ. ? 【Комбинација на пакети】-10 парчиња портокалова валана појас и пар нараквици, погодни за 2 тркала, 20 парчиња портокалова преносна итна кабелска вратоврска, погодна за 4 тркала. Карактеристики : 1. се вклопува безбедно над вашата гума и обезбедува совршена количина на влечење и зафат на лизгавите површини.

Други карактеристики

Најдобри понуди