.

.

NB-Aero 20PCS Chrome 9/16 -18 навртки на тркалата што се вклопуваат во 1993 година Ford E-350 Econoline може да одговара на OEM венчињата, купувачот треба да ги разгледа спецификациите

NB-Aero 20PCS Chrome 9/16 -18 навртки на тркалата што се вклопуваат во 1993 година Ford E-350 Econoline може да одговара на OEM

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Вкупна должина : 2 Големина на низата : 9/16" -18. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : Сплит погон. Вкупна должина : 2. Големина на низата : 9/16" -18. Тип на седиште : 60 ° конус седиште. Големина на главата : Сплит погон. Вкупна должина : 2,05 "Големина на низата : 9/16" -18 Тип на седиште : 60 ° Конус Големина на главата на седиштето : Сплин погон Заврши : Хром.

Други карактеристики

Најдобри понуди