.

.

Кионе Виси Кади Бања Решетката Бања Полици За Складирање За Високи Шампон И Кондиционер Шишиња, Сатен

Кионе Виси Кади Бања Решетката Бања Полици За Складирање За Високи Шампон И Кондиционер Шишиња, Сатен

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Виси Кади Бања Решетката Виси Кади Бања Решетката.Производот е изработен ОД нерѓосувачки челик SUS304;гумениот клип што не се лизга се прицврстува на главата за туширање спречува триење и нишање на цевките; Гаранција за живот од ' рѓа.Туш кади хиерархиски и уреден, за да ви обезбеди соодветен простор за складирање соодветно да држите различни предмети за организирање шампон, сапун, крпи, топчиња за капење итн. за да ги задоволите сите ваши потреби.Вкупна големина : 18,9 (Л)x11, 8 (W)x27, 6 во нето тежина : 4 ФУНТИ дијаметар На Линијата : 4,8 долари, 3,2 долари, 2,5 мм; Лесно се инсталира без потребни алатки; Налогот За Животно време ви носи самодоверба и отстранете ги сите ризици, 100% пари назад од која било причина сте незадоволни од оваа решетка за одводнување садови.

Други карактеристики

Најдобри понуди