.

.

Копче за тркалезно кабинет на Амерок Алисон 1-1/4 внатре Дија. 15/16 in. Маслото ја нанесуваат бронзата 10 pk

Копче за тркалезно кабинет на Амерок Алисон 1-1/4 внатре Дија. 15/16 in. Маслото ја нанесуваат бронзата 10 pk

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Копче за тркалезно кабинет „Амерок“ 1-1/4 "h x 1-1/4" W. Масло ја нанесуваат бронзената завршница. Основен материјал на цинк. 8-32 x 1 "Вклучени завртки. „Амерок“ тркалезно копче на кабинетот 1-1/4 "H x 1-1/4" W 1 "Проекција масло го нанесува бронзениот финиш цинк основен материјал Алисон колекција 8-32 x 1" завртки за картички од 10.

Други карактеристики

Најдобри понуди