.

.

Ултра-тенки невидливи магнетна врата стопери, не'рѓосувачки челик лепила магнети магнети улов на врата, магнетна врата без удар, поблиску до магнетна врата за шкаф

Ултра-тенки невидливи магнетна врата стопери, не'рѓосувачки челик лепила магнети магнети улов на врата, магнетна врата без удар, поблиску

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

✅ 【Ултра тенок дизајн】 - дебела само 4мм со магнетска сила од 2 кг Оваа магнетна брава на фиоката е доволно тенка за да не се забележи. Исто така доволно силен за да ја задржи вратата на кабинетот, фиоката, капакот, лизгачката врата од гардероба или ролетни затворени. ✅ 【Лесно за инсталирање】 - Најпрво исчистете ја вратата на кабинетот, нема потреба да вежбате и само заврткајте ги во дупките за завртки. Инсталација на два начина, моќно лепило и завртки. ✅ 【Моќна магнетна】 - Секоја монтажа има единечен магнет што го држи постојано отворањето на вратите на кујната или фиоките затворени, погодни за употреба на вратата што бравата или шарката е бескорисна. ✅ 【【lug -lasting издржливост】 - Не треба да се грижите за завртката, повторно ќе се пробие на процесот на инсталација. Овие рамни магнети за ормани се изработени од метален материјал, пукање, потрајни и долготрајни од пластичните. ✅ 【Погоден опсег】 - Овие брави со магнетна врата се погодни за RV, домови, канцеларии и продавници, многу погодни за врати, кујнски ормани, книги, ролетни, гардери и друг мебел за домаќинство.

Други карактеристики

Најдобри понуди