.

.

Оргер 10 пакет кујнски кабинет влече квадратни чисти акрилни рачки на кабинетот 5 '' Центар за дупки, модерни рачки за влечење на златен кабинет со база на легура на ц?

Оргер 10 пакет кујнски кабинет влече квадратни чисти акрилни рачки на кабинетот 5 '' Центар за дупки, модерни рачки за влечење на златен кабинет

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

Имаме три различни бои на овој стил : полиран хром, розово злато и злато Секоја боја на рачката има пет различни големини на центарот на дупките : 3 инчи, 3-1/2 инчи, 3-3/4 инчи, 4 инчи, 5 инчи и копче за единечна дупка. Измерете ја дебелината на вашите фиоки пред нарачката, погодна за дебелина на вратата на кабинетот 0,59-1,57 инчи. Малата големина и грешката во бојата се неизбежни поради рачно мерење, различен екран на екранот или рефлексија на светлина. Грешката во големината од 0-5мм е разумна и дозволена. ★ Вкупна должина на боја : 161мм (6,34 инчи); Висина : 39мм (1,5 инчи). Имаме различни големини костум за вашиот различен кабинет. ★ Широка употреба : Совршено совпаѓајте со вашиот кујнски кабинет, гардероба, шкаф, кабинет за палто, украсен кабинет, вински кабинет, кабинет за чевли, маса покрај креветот, фиока за биро, библиотека. Особено одговараат на вашите ормани кои се шарени. ★ Лесна инсталација : Ако ја заменувате рачката, измерете го и осигурете се дека центарот за централно растојание на дупката на тековната рачка е 5 инчи. Инсталирање на нови рачки на кабинетот, вежбајте две дупки со центар до централно растојание од 5 инчи. ★ Квалитетна гаранција : Нашите рачки се со висок квалитет, со удобно чувство на рака и елегантен, чист дизајн. Ако има некој квалитет на квалитет, слободно контактирајте не. Целосно ќе се наплатиме или ќе испратиме замена.

Други карактеристики

Најдобри понуди