.

.

Вервида 18 пакет црн плоштад и 12 пакувања црни заоблени агли на вратите шарки за вратите

Вервида 18 пакет црн плоштад и 12 пакувања црни заоблени агли на вратите шарки за вратите

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

【Спецификации】 3,5 "висококвалитетни заоблени агли на вратите на вратите со радиуси со 5/8" радиус заоблени агли и 6 дупки за врати на предни/внатрешни/надворешни работи, прозорци, гајби, прозорци, отвори, итн Шарките се управуваат со лизгачка конструкција на лежишта за непречено работење и имаат мазна карактеристика, 3,5 инчни шарки за само затворање се изработени од структурен квалитет на челик што може да издржи тежина за наредните години, тие се водоотпорни и искривени, ниско триење, отворено и се затвораат Непречено без прицврстување, во согласност со какви било стандардни шарки на вратите. 【Заврши】 Мазна оперативна шарка на лежиштето, овие шарки на вратите се изработени од висококвалитетно железо, силниот издржлив дизајн ги прави овие внатрешни шарки на вратите направени за поголема трајност и долготрајни. 【Преносна инсталација】 Отстранливиот пин ја прави инсталацијата и отстранувањето на вратата исто така ветре (едноставно допрете со чекан). 【Што има во кутијата?】 Вклучи 30 пакувања на вратата на вратите 210 бесплатна завртка и две моливчиња со маркер, шарките на Вервида црни врати може да се ротираат 270 степени за да ве HLP со брза и лесна инсталација. 【Спецификации】 3,5 "висококвалитетни заоблени агли на вратите на вратите со радиуси со 5/8" радиус заоблени агли и 6 дупки за врати на предни/внатрешни/надворешни работи, прозорци, гајби, прозорци, отвори, итн. Шарките се управуваат со лизгачка конструкција на лежишта за непречено работење и имаат мазна карактеристика, 3,5 инчни шарки за само затворање се изработени од структурен квалитет на челик што може да издржи тежина за наредните години, тие се водоотпорни и искривени, ниско триење, отворено и се затвораат Непречено без прицврстување, во согласност со какви било стандардни шарки на вратите.

Други карактеристики

Најдобри понуди