.

.

Kare & Kind 1x Рачка на вратата од штала - челик од 7,48 инчи со мазни рабови - рустикална врата влечење за врати за штала, бараки, гаражи, порти - вклучени завртки за прислушу?

Kare & Kind 1x Рачка на вратата од штала - челик од 7,48 инчи со мазни рабови - рустикална врата влечење за врати за штала, бараки,

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Елегантен и лесен за инсталирање >> Додадете убав допир на секоја врата од штала со додавање на ова елегантно влечење на вратата Пакетот вклучува рачка на вратата од 1x и 2x завртки за самопочитување. Може да се инсталира лесно, нема потреба да вежбате дупки. Идеално за врати за штала, џебни врати, кујнски ормани, гаражни врати, врата од внатрешни работи, плакарот за палто. Цврст челичен материјал >> изработен од врвен квалитет на јаглероден челик, влечењето на црната врата е во должина од 7,48 инчи (19 см) и ширина од 1,18 инчи (3 см). Секоја завртка обложена со прав е во должина од 0,79 инчи (2 см) со дијаметар на главата на завртката од 0,39 инчи (1 см). Нежните и безбедни зафат >> Рачката нема остри рабови и многу удобно за зафаќање. Цврстиот материјал дава убава елегантна завршница. Подобрете го изгледот на вратата од штала и дајте рустикално чувство со додавање на рачката на металната врата. Внатрешна и надворешна употреба >> Совршено за какви било проекти за внатрешни и надворешни дома. Тешка рачка отпорна на 'рѓа може да издржи промена на временските услови. Оваа стилска, елегантна и стабилна рачка е совршена големина за рачка за грабање. Има доволно зафат за удобно отворање и затворање. Широка употреба и примена >> Ова влечење на мазна врата е одличен додаток на мебел за домови. Препорачана рачка на вратата за лизгачки врати за штала, бараки, гаражи и порти. Користете на џебни врати, кујнски ормани, врата од внатрешни плакари, плакари за палто, скринирани врати и врати на таванот. Елегантен и лесен за инсталирање >> Додадете убав допир на секоја врата од штала со додавање на ова елегантно влечење на вратата. Пакетот вклучува рачка на вратата од 1x и 2x завртки за самопочитување. Може да се инсталира лесно, нема потреба да вежбате дупки. Идеално за врати за штала, џебни врати, кујнски ормани, гаражни врати, врата од внатрешни работи, плакарот за палто.

Други карактеристики

Најдобри понуди