.

.

Беси Четкано Злато Држач За Хартија За Тоалетно Ткиво Четкано Злато Додатоци За Бања Закачалка За Тоалетна Ролна Хартија, Монтирана На Ѕид, Отпорна На ' Рѓа

Беси Четкано Злато Држач За Хартија За Тоалетно Ткиво Четкано Злато Додатоци За Бања Закачалка За Тоалетна Ролна Хартија, Монтирана

DEN 399.84

Количина на стоки
Тековен

Висок Квалитет-закачалка од Нерѓосувачки Челик со конструкција На Основата Од Легура На Цинк, обезбедувајќи издржливост и сигурност Златна Завршница отпорна на ' Рѓа, изградена за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнување. за заштита од корозија и ' рѓа.(Совети : поради различниот дисплеј, можеби има мала разлика во златната боја помеѓу фотографиите од Списокот и производите. Капацитет со голема Тежина-Тешка Должност, Држете стабилно за секојдневна употреба. Лесна Инсталација Монтирана На Ѕид : доаѓа со додатоци за монтирање, скриени завртки на двата краја, стабилни и не се нишаат. Специјален Дизајн-Модерен дизајн, елегантен стил. го прави чист изглед.Совршено за употреба на парчињата поединечно во други бањи, кујна или спална соба. Одлична идеја за подарок за мажи, жени, мајка, дом и семејство, Добар избор за божиќ и новогодишен подарок. СПЕЦИФИКАЦИИ-Стил : Држач За Тоалетна Хартија-Материјал За Тело : Легура На Цинк+Нерѓосувачки Челик-Завршница : Четкан Никел-Димензија : 8.

Други карактеристики

Најдобри понуди