.

.

Хукаи Кујна Ролна Хартија Самолеплива Ѕидна Монтажа Држач За Тоалетна Хартија Нерѓосувачки Челик Бања Ткиво Крпа Решетката

Хукаи Кујна Ролна Хартија Самолеплива Ѕидна Монтажа Држач За Тоалетна Хартија Нерѓосувачки Челик Бања Ткиво Крпа Решетката

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Материјали за задебелување, фино полирање Материјалот од нерѓосувачки челик 304 има цврста структура и не е лесен за свиткување и може да трае долго време во влажна средина. Не се плаши од влажност, антикорозија и отпорна на ' рѓа, дури и во влажна средина. Зголемете го дизајнот на долната плоча за да ја зголемите површината за контакт со ѕидот. Инсталацијата без удари е поцврста. Материјали за задебелување, фино полирање. Материјалот од нерѓосувачки челик 304 има цврста структура и не е лесен за свиткување и може да трае долго време во влажна средина. Не се плаши од влажност, антикорозија и отпорна на ' рѓа, дури и во влажна средина. Зголемете го дизајнот на долната плоча за да ја зголемите површината за контакт со ѕидот. Инсталацијата без удари е поцврста. Карактеристики на производот : силни функции против ' рѓа обем на примена : бања/кујна, итн.Материјал : нерѓосувачки челик боја : како материјали за задебелување на сликата, фино полирање.Материјалот од нерѓосувачки челик 304 има цврста структура и не е лесен за свиткување и може да трае долго време во влажна средина.

Други карактеристики

Најдобри понуди