.

.

Мебел од сребрена тон од х -гранче, вметнат мебел за не'рѓосувачки челик, вметната шарка на кабинетот 5 (Сребрен тон - inserto de mueble oculto para muebles de acero inoxidable con bisagra de 5 ''

Мебел од сребрена тон од х -гранче, вметнат мебел за не'рѓосувачки челик, вметната шарка на кабинетот 5 (Сребрен тон - inserto de mueble

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

Име на производот : шарка на кабинетот; стил : вметнете Материјал : не'рѓосувачки челик; боја : сребрен тон. Продажба на дупка : 32мм, 52мм; големина на чаша за шарки : 25 x 24mm/0,98 "x 0,94" (L*W). Вкупен демензија : 12,8 x 6,5 x 2,5см / 5 "x 2,6" x 0,98 "(l*w*h); ​​тежина : 111g (вкупно Деменсион : 12,8 x 6,5 x 2,5 cm / 5 '' x 2,6 '' x 0,98 ' '(L * w * h); пезо : 111 g. Содржина на пакет : 1 x Шах за кабинет (Contenido del Paquete : 1 x bisagra del Gabinete. Име на производ : шарка на кабинет; стил : Вметнете. Материјал : не'рѓосувачки челик; боја : сребро; Тон. Продажба на дупка : 32мм, 52мм; Шала чаша Големина : 25 x 24mm /0,98 "x 0,94" (L*W). Вкупно дезионирање : 12,8 x 6,5 x 2,5см /5 "x 2,6" x 0,98 "(L*w * Ж); тежина : 111g (вкупно Деменсион : 12,8 x 6,5 x 2,5 см / 5 '' x 2,6 '' x 0,98 '' (L * W * H); PESO : 111 g. Содржина на пакет : 1 x Hinge на кабинетот ( Contenido del Paquete : 1 x bisagra del Gabinete.

Други карактеристики

Најдобри понуди