.

.

КДКД 180 Степен Стаклена Врата Кабинет Покажат Кабинетот Клип Стакло Туш Врата Шарка Замена Делови Нерѓосувачки Челик

КДКД 180 Степен Стаклена Врата Кабинет Покажат Кабинетот Клип Стакло Туш Врата Шарка Замена Делови Нерѓосувачки Челик

DEN 1620.80

Количина на стоки
Тековен

Обезбедување квалитет и долговечност,цврст и издржлив Полираната хромирана завршница нема да ' рѓа,ќе се изгради за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнување. Самозатворање од 25 степени и самоцентрирање до 0 степени во затворена положба. Цврст и издржлив,Лесен за инсталирање. тежок дизајн, хардвер за монтирање. Обезбедување квалитет и долговечност,цврст и издржлив. Полираната хромирана завршница нема да ' рѓа,ќе се изгради за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнување. Самозатворање од 25 степени и самоцентрирање до 0 степени во затворена положба. Цврст и издржлив,Лесен за инсталирање. тежок дизајн, хардвер за монтирање. Обезбедување квалитет и долговечност,цврст и издржлив.Полираната хромирана завршница нема да ' рѓа,ќе се изгради за да се спротивстави на секојдневните гребнатини, корозии и оцрнување.Самозатворање од 25 степени и самоцентрирање до 0 степени во затворена положба.Цврст и издржлив,Лесен за инсталирање.Метод на инсталација : фиксирање На Заврткатежок дизајн, хардвер за монтирање боја : Сребрен Материјал : нерѓосувачки челик големина : Големина На Производот : 12*9*2цм дебелина : 4ммпакет Содржина : 1*хингенотика На Вратата : Одговара на 8мм-12мм или 1/3 инчи До 1/2 инчи Дебело Стакло, најголемо лежиште 40 фунти по шаркасамо горенаведената содржина на пакетот, други производи не се вклучени.

Други карактеристики

Најдобри понуди