.

.

MroMax 2pcs Пролетта Вчитани Бравата За Вклучување 3.43 Должина 201 Нерѓосувачки Челик Пролетта Вклучите Брава Брава Брава Клип, Погоден За Кабинетот Куфер Багажникот

MroMax 2pcs Пролетта Вчитани Бравата За Вклучување 3.43 Должина 201 Нерѓосувачки Челик Пролетта Вклучите Брава Брава Брава Клип, Погоден

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

①Димензија На производот Вкупна Должина : 87мм/3,43"; должина На Главното тело : 45мм/1,77"; Ширина : 17мм/0,67" €Висококвалитетни Трајни Материјали● нашата пружинска тока е изработена од висококвалитетен нерѓосувачки челик 201, а површината е полирана со вибрации, отпорна на абење и издржлива. ●Специјален дизајн● дизајнот натоварен со пружина има одлична напнатост, што го прави цврсто фиксиран кога е заклучен. Висока јачина и издржливост се добиваат преку технологија за печат. ●Широк спектар на апликации● Совршени додатоци за домови, канцеларии, продавници и други места. Може да се користи во кабинети, обични куќишта, кутии со инструменти, кутии за багаж итн. Пролетната брава хасп обезбедува дополнителна безбедност и е лесна за инсталирање. ●Содржина на пакетот € 2pcs x Пролет-натоварена Брава За Вклучување. Mromax Пролетта натоварени Вклучите Бравата Спецификација : име На Производот : Пролетта натоварени Вклучите Бравата Бренд : Mromax Должина : 87mm/3.43 " Материјал : 201 нерѓосувачки Челик површинска обработка : вибрации полирање без разлика дали со клучалката : Без Опис : 1. Усвојува пролетен дизајн, лесен за употреба, едноставна и цврста инсталација, висока јачина и не е лесен за оштетување.

Други карактеристики

Најдобри понуди