.

.

Детски Силиконски Подлоги, Бебешки Подлоги со Храна За Деца Мали Деца Еднократно Нелизгачки Душеци За Храна За Бебиња За Ресторани, 2 пакувања, Сини/Сиви

Детски Силиконски Подлоги, Бебешки Подлоги со Храна За Деца Мали Деца Еднократно Нелизгачки Душеци За Храна За Бебиња За Ресторани, 2 пакувања,

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

●Материјал За Храна Од 100% безбеден силикон за храна, без бпа, нетоксичен, без мирис, еколошки и еднократно ●Прилагодена за Вашето Малечко : големината на душекот за храна за бебиња е 12" € 16", доволно голема за да се справи со секоја ситуација за оброкот на вашето бебе. Подигнат раб што помага да се спречи нередот што го прави вашето дете кога јаде или игра. €Лесно За Чистење●силиконските подлоги се против дамки, можете лесно да ја избришете дамката со влажна крпа или салфетка.Покрај тоа, душеците за храна за бебиња се безбедни за миење садови и погодни за чистење. ●Преклоплив и Пренослив Q душекот за бебешко место е доволно тенок за лесно да се навива и да се вклопи во секоја кеса. Одлично е за користење во ресторани или патувања. ●Повеќе Употреби Е Идеален За играње калапи, лигите, глината итн.Користење како подлога за место, подлога за пециво, подлога за рерна, подлога за фондан, заштитник на работната површина. Може да се користи и како подлога за изработка на уметнички занаети и занаетчиски накит, калапи за леење, САМОДОВЕРБА, сликање, тркалање тесто итн. ●Доживотна Гаранција●100% гаранција за враќање на парите и гаранција за замена на доживотно кршење, ако овие детски подлоги не ги надминуваат вашите очекувања, контактирајте не и ние ќе ви понудиме целосна наплата, обезбедувајќи целосно купување без ризик за вас!.

Други карактеристики

Најдобри понуди