.

.

иопко Хранење Бебешки Житарки Ориз Со Лажица Шише Со Храна Силиконски Фидер Садови Место Душеци За Кујна Маса Круг

иопко Хранење Бебешки Житарки Ориз Со Лажица Шише Со Храна Силиконски Фидер Садови Место Душеци За Кујна Маса Круг

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

100% Полиестер Вашите Деца Се Нашиот Приоритет #1. 1х Лажица За Хранење. Зошто Дизајнот ?. Полу-цврстата Храна Може да биде Незгодна. Ќе треба Да Носите Контејнер, Неколку Лажици и Многу Крпи за Да Ги Исчистите Излевањата и Нередот. Затоа Го Создадовме Шишето За Бебиња Тодлела. Со Додаток За Мека Лажица и Лесно шише, Времето За Јадење Ќе Биде Лесно Грашок!.

Други карактеристики

Најдобри понуди