.

.

Ајкула И Мудрец Плацемати Пакет

Ајкула И Мудрец Плацемати Пакет

DEN 271.84

Количина на стоки
Тековен

За Разлика Од Другите Детски Подлоги, Нашите Подлоги За Бебиња За деца, Остануваат На Место - намерно го дизајниравме нашиот силиконски подлога за деца да биде малку подебел од натпреварите и со сјајна нелизгачка подлога, така што подлогите за бебиња се лепат и нема да се лизгаат на вашата маса или маса Ова им помага на душекот за јадење за мали деца на која било непорозна површина за да се осигура дека ќе останат на своето место. Заштедете Време Со Брзо Чистење На Оброците-расчистувањето на нередот по оброците штотуку стана полесно со нашата чиста и безбедна машина за миење садови за бебиња и деца, само исплакнете под топла вода со сапуница или ставете ја само во горната решетка. Ние го дизајниравме нашиот плакат децата ќе го користат за годините што доаѓаат. Вашите деца ќе ги сакаат, а и вие!. Длабоко Подигнати Рабови За Време На Оброк Без Неред - нашите подлоги за мали деца за заштита на трпезариска маса, ја штитат вашата трпезариска маса и содржат истури и неред. Нашиот силиконски подлога за бебиња ефикасно спречува нередот на вашето малечко да стане ваш хаос. Нашите уникатни силиконски подлоги во форма на камче за дизајн на бебиња значат дека душекот за храна за бебиња работи и со квадратни и со тркалезни маси. Јадењето Дома Или Надвор Штотуку Стана Полесно-совршена големина за дома или како бебе што јаде подлога во движење, бидејќи е лесна и пренослива, превртете ја, ставете ја во торбата за пелени и земете ја со себе.

Други карактеристики

Најдобри понуди