.

.

Комплет за везови на Јутаохуи за почетници, комплет за вкрстени бод за почетници, комплет за везови за почетници, комплет за везови за пеперутки, 1 обрач, доволно крп

Комплет за везови на Јутаохуи за почетници, комплет за вкрстени бод за почетници, комплет за везови за почетници, комплет за везови за

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

[Комплет за везови за почетници] Комплетите за лаванда Мала пеперутка и везови е многу лесна за почетниците на комплетите за везови да уживаат во уметноста за везови [Рачно изработен комплет за вез за везови] Комплет за везови Јутаохуи за почетници имаат 1 сет 29cmx29cm крпа за везови, 1 обрасци вклучуваат лаванда цвеќиња и пеперутка, 1 вез Упатства за уживање. [Лесна шема за почеток] Модел на овој комплет за вез е многу лесна, само чекор по чекор водечки по упатства, секоја крпа за вез е отпечатена со одредена шема што ќе помогне многу за почетниците да започнат. [Подобро да украсите] Кога го завршивте овој прекрасен комплет за вез за пеперутки за почетници, прикажете на вашата дневна соба или спална соба. Овој комплет за вез за животни, исто така, може да се користи на перница, лист за кревети, ранец и така натаму. [Како подарок] Везот е традиционална уметност во Кина. Може да го споделите овој комплет за обложување со вашите пријатели, семејство за да уживате во уметноста за везови заедно, особено за оние кои во моментов учат комплет за везови. Кога ќе го завршите овој комплет за везови на пеперутка, како Подарокот е одличен избор за вашиот lубовник, семејство или пријатели. [Комплет за везови за почетници] Комплетите за лаванда Мала пеперутка и везови е многу лесна за почетниците на комплетите за везови да уживаат во уметноста за везови. [Рачно изработен комплет за вез за везови] Комплет за везови Јутаохуи за почетници имаат 1 сет 29cmx29cm крпа за везови, 1 обрасци вклучуваат лаванда цвеќиња и пеперутка, 1 вез Упатства за уживање.

Други карактеристики

Најдобри понуди